logo

اخبار و رویدادها

از آخرین رویدادهای انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان مطلع شوید


متن اصلی

1401/2/12 - مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان:

9 پایگاه جمع آوری فطریه در زنجان برپا می شود

محمدرضا طهماسبی از استقرار 9 پایگاه جمع آوری فطریه در زنجان خبر داد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

به گزارش روابط عمومی انجمن کلیوی زنجان؛ مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان در گفتگو با خبرنگار(طبنا) از زنجان گفت :
انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی بیش از دو  هزار  بیمار دیالیزی، مراقبتی و پیوند کلیه تحت پوشش این انجمن دارد و بخش قابل توجهی از این عزیزان با مشکلات مالی بسیار جدی در این شرایط اقتصادی  جامعه برای پروسه درمان، تهیه دارو و پیوند کلیه مواجه هستند.

محمدرضا طهماسبی با بیان اینکه هر ساله طبق مجوز از شورای زکات در جمع آوری فطریه اقدام به جمع آوری زکات فطره در ماه مبارک رمضان صادر میشود افزود : امسال نیز انجمن کلیوی طبق مجوز از شورای زکات استان اقدام به برپایی ۹ پایگاه جمع آوری فطریه مومنان روزه دار در سطح شهرستان زنجان و ۵ پایگاه  در شعب استان کرده است.

وی تصریح کرد :  ۵۰ نفر از همیاران انجمن کلیوی زنجان در روز عید فطر از ساعت ۶ صبح تا ۸ شب  در پایگاه های  اعلامی جمع آوری زکات فطریه انجمن کلیوی  آماده دریافت فطریه مومنان روزه دار زنجانی است. 

این مسئول با اشاره  به پرداخت غیرحضوری زکات فطریه افزود : شماره کارت بانک صادرات انجمن کلیوی زنجان ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۰۳۵۲۷  آماده دریافت زکات فطریه مردم مومن است و امیدواریم همانند سال‌های گذشته شاهد مشارکت گسترده مردم خیراندیش و نیکوکار در این امر خداپسندانه باشیم.

طهماسبی تصریح کرد: این وجوه در راستای ماموریت های خیرخواهانه انجمن، صرف امور جاری و درمانی بیماران نیازمند کلیوی می‌شود و بی تردید مساعدت‌های ارزشمند مردم عزیزمان می‌تواند بسیاری از بیماران دیالیزی را وارد چرخه پیوند کلیه کند تا این بیماران از مشکلات و درد و رنج فراوان دیالیز رهایی یابند.

پیام شما:

  
© 2022 - انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان

زنجان، آزادگان، انتهای خیابان فروردین
02433411203-5
English Website