logo

اخبار و رویدادها

از آخرین رویدادهای انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان مطلع شوید


متن اصلی

1400/3/20 - همکار آسمانی:

مراسم یادبود آنلاین همکار محترم شادروان «عباس میرزا قبانلو » برگزار شد

در پی درگذشت همکار  دلسوز و فداکار عباس میرزا قبانلو  که از همکاران واحد تدارکات انجمن خیریه کلیوی زنجان بودند، مراسم یادبودی در سالن جلسات این انجمن  برگزار شد.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

به گزارش خبرنگار انجمن خیریه کلیوی استان زنجان ،  طی مراسمی  به میزبانی انجمن کلیوی زنجان و با حضورخانواده  مرحوم , معتمدین  , خیرین و همکاران این انجمن یادبود آنلاین برای این همکار از دست رفته  برگزار شد.


 در این مراسم که با تلاوتی چند از کلام الله مجید , مداحی  و قرائت فاتحه ای  آغاز  گردید ،  در ادامه  محمد رضا طهماسبی  ، مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان  اظهار کرد: اندوهی که در از دست دادن این همکار محترم شاهد هستیم ، نشانه محبوبیت و جایگاه ارزشمند این همکار است .   شادروان آقای عباس میرزا قبانلو  به راستی مردی دلسوز , فداکار  ، انسانی خوب ، کارمندی با مسئولیت و  در همه حال به فکر بیماران نیازمند کلیوی بودند.

محمدرضا طهماسبی بیان داشت :  از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون متاسفانه عزیزان خوبی را از دست دادیم و قبل از این همکار گرامی ،از خیرین کمیته بانوان , ورزشکار مدال آور انجمن , بیماران آبرومند کلیوی را به همین شیوه از دست داده  و درگذشت این همکار دلسوز ، ضایعه ای جبران ناپذیر است و ایشان یکی از بهترین همکاران این انجمن بودند .

 

 

شایان ذکر است:  عباس میرزا قبانلو  همکار این انجمن  روز 17 خرداد ماه  پس از دوماه تحمل  درد و رنج بر اثر ابتلا به  ویروس کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد.


روحش شاد و یادش گرامی


خبرنگار : زهرا نوری 


پیام شما:

  
© 2021 - انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان

زنجان، آزادگان، انتهای خیابان فروردین
02433411203-5
English Website