logo

اخبار و رویدادها

از آخرین رویدادهای انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان مطلع شوید


متن اصلی

1400/9/2 - مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان:

فراخوان برگزاری مسابقه  نقاشی و شعر با موضوع  "سلامتی کلیه برای همه"  

مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان از برگزاری مسابقه نقاشی و شعر  ویژه دانش آموزان  با  موضوع "سلامتی کلیه برای همه" خبر دادد.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا)زنجان، محمدرضا طهماسبی با اعلام این خبر گفت : انجمن خیریه کلیوی زنجان  باهدف آموزش و پیشگیری از بیماری کلیوی اقدام به برگزاری مسابقه در بین دانش آموزان  کرده است.  

وی  با بیان اينکه این فراخوان با همکاری آموزش در بستر شاد در حال اجرا است تصریح کرد : آموزش و پرورش نقش بسیار مهمی در ارتقای سواد سلامت مردم در پیشگیری از ابتلا به بیماری کلیوی دارد، زیرا اکثر خانواده ها حداقل یک محصل در مدارس دارند و از این طریق می توانند اطلاعات مربوط به پیشگیری را به خانواده ها برسانند‌ تا باعث فرهنگسازی در زمینه  پیشگیری از بیماری ها در جامعه گردد.


مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان گفت : علاقمندان برای شرکت در این مسابقه  می‌توانند آثار خود را در قالب شعر و نقاشی با موضوع "سلامتی کلیه برای همه"  حداکثر تا پایان آذر ماە سال جاری از طریق واتساپ بە شمارە تماس ۰۹۱۰۴۸۲۶۰۰۹ و یا در بستر اپلکیشن شاد به آدرسsazmaan1400@ ارسال نمایند.


طهماسبی  در ادامە سخنان خود خاطرنشان کرد: آثار ارسالی باید به صورت فایل عکس حاوی نام و نام خانوادگی، سن، نام مدرسه و شماره تماس باشد.

وی خاطرنشان کرد: به ۳۰ نفر از شرکت کنندگان جوایز ارزنده ای از سوی انجمن خیریه کلیوی اهدا می‌شود.  

خبرنگار : زهرا نوری 


پیام شما:

  
© 2021 - انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان

زنجان، آزادگان، انتهای خیابان فروردین
02433411203-5
English Website