logo

اخبار و رویدادها

از آخرین رویدادهای انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان مطلع شوید


متن اصلی

1401/1/17 - در راستای افزایش همکاری‌ها

«طهماسبی» با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) زنجان دیدار کرد

در راستای افزایش همکاری‌ها «محمدرضا طهماسبی» مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با مدیرکل کمیته امداد استان دیدار کردند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش روابط عمومی انجمن کلیوی استان زنجان، محمدرضا طهماسبی مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان صبح امروز به همراه هیأت همراه طی دیدار با روح‌اله صالحی، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و ایام مبارک ماه رمضان ، انتصاب وی را به سمت مدیریت این اداره کل تبریک گفت.
محمدرضا طهماسبی در این دیدار ضمن گزارشی ظرفیت موجود خدمات انجمن کلیوی و تعداد بیماران تحت پوشش این مجموعه اظهار کرد: یکی از اهداف شاخص امام (ره) در سطح کشور محروم‌زدایی است، و با توجه به اینکه بیشتر بیماران کلیوی به دلیل شرایط سخت بیماری و دیالیز جزو اقشار مظلوم و محروم کشور هستند باید با همکاری دوجانبه در زمینه بهبود معیشت، اشتغال خانوادهای بیماران و امید به زندگی آنها همکاری تنگاتنگ داشته باشیم.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه هدف هر دو مجموعه یکی است، گفت: نگاه کمیته امداد، نگاه توانمندسازی در زمینه اشتغال زایی مددجویان در سطح کشور است ولی در مورد بیماری‌‎های خاص براساس تفاهمنامه موجود هزینه‌های معیشتی و درمانی طبق روال گذشته و در چهارچوب نظام پرداخت می‌شود.
روح‌اله صالحی ضمن تقدیرازبرنامه های پیشگیرانه وخدمات برجسته انجمن ، آمادگی همکاری بیشتر این مجموعه را در امور حمایتی از بیماران و ایجاد اشتغال برای بیماران پیوندی و خانواده‌های بیماران دیالیزی اعلام کرد.
وی در ادامه افزود: در کمیته امداد ۱۲۰ خدمت با توجه به نیاز خانوارها برای خدمت‌رسانی تعریف شده است که برای جلوگیری از موازی کاری در این امور پنلی طراحی شده که باید همه مراکز خیریه و همچنین انجمن کلیوی اطلاعات مددجویان تحت حمایت خود را در آن ثبت کنند تا در راستای ارائه خدمات یکسان همکاری کارآمدی داشته باشیم.
صالحی اعلام کرد: با توجه به عنایت الهی کمیته امداد استان زنجان در حوزه ایتام ، زکات و مشارکت‌های مردمی جزو استان‌های برتر است.
در پایان این دیدار محمدرضا طهماسبی از همکاری و مشارکت چندین ساله کمیته امداد با انجمن کلیوی در راستای رفاه حال بیماران تقدیر و تشکر کرد و دلیل خدمت‌رسانی بالای کمیته امداد استان را وجود مدیران توانمند و خوشنام خواند.
انتهای پیام/

پیام شما:

  
© 2022 - انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان

زنجان، آزادگان، انتهای خیابان فروردین
02433411203-5
English Website