logo

اخبار و رویدادها

از آخرین رویدادهای انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان مطلع شوید


متن اصلی

1401/1/17 - با رویکرد آموزشی و پیشگیری

انجمن کلیوی و تبلیغات اسلامی زنجان همکاری‌های خود را افزایش می‌دهند

با رویکرد ارائه خدمات آموزشی و پیشگیری انجمن حمایت از بیماران کلیوی و تبلیغات اسلامی استان زنجان همکاری‌های خود را افزایش می‌دهند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش روابط عمومی انجمن کلیوی استان زنجان، محمدرضا طهماسبی مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان صبح امروز به همراه هیأت همراه در دیدار با حجت‌السلام سعید احمدی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و ایام مبارک ماه رمضان اظهار کرد: انجمن کلیوی زنجان در سال گذشته با اضافه کردن بخش درمانگاه تخصصی، آزمایشگاه و داروخانه با تعرفه خیریه به سایر خدمات دیگر این انجمن، مجموعه کاملی را برای خدمت‌رسانی به بیماران و شهروندان آماده کرده و آماده ارائه خدمات به آحاد مردم است.
طهماسبی در ادامه با اشاره به افزایش بیماران کلیوی و هزینه پیوند کلیه از مجموعه تبلیغات اسلامی استان، درخواست همکاری کرد، و ادامه داد: می‌توان با محیا کردن شرایط مناسب و حضور کارشناسان مربوطه در مساجد و مناسبت های مذهبی با حضور روحانیون و طلاب مطالب آموزش و پیشگیری را در زمینه دیابت، فشار خون و سایر بیماری‌هایی که زمینه ساز بیماری کلیوی هستند، ارائه داد.
طهماسبی خروج یک هزار و 600 بیمار با انجام عمل پیوند و مراقبت را نتیجه فعالیت های پیشگیرانه انجمن ذکر کرد.
وی در ادامه  تاکید کرد: تغذیه سالم، مراقبت، پیشگیری و آشنایی عمومی از علائم و نشانه های بیماری باید در سطح استان فرهنگ‌سازی و در خانواده ها نهادینه شده تا از افزایش بیماران کلیوی و تحمیل هزینه‌های درمان به دولت و مردم جلوگیری شود.
حجت‌الاسلام احمدی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات انجمن کلیوی در سطح استان بیان کرد: در حال حاضر حدود ۲۰۰ مؤسسه و خانه قرآنی در سطح استان فعالیت می‌کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه در ایام ماه مبارک رمضان حدود یک هزار و ۲۰۰ نفر از روحانیون و طلاب در مساجد سطح استان به عنوان مبلغ مشغول به فعالیت هستند، گفت: با توجه به فرمایش حضرت امام راحل مبنی بر اینکه «انفاقی قبول است که خلاء جامعه را پر کند» و هم راستایی اهداف انجمن کلیوی با اهداف روحانیت و ائمه معصومین می‌توان فعالیت و خدمات انجمن کلیوی را در ایام مبارک رمضان در مساجد،شبهای احیا و سایر مناسبت های مذهبی از طریق وعاظ به اطلاع مردم برسانیم تا حضور و آشنایی خیرین در این مجموعه محسوس و پررنگ‌تر شود. 
وی با اشاره به نقش روحانیون در حوزه فرهنگ‌سازی در جامعه از همکاری دو نهاد انجمن کلیوی و تبلیغات اسلامی به عنوان امری خداپسندانه استقبال کرد و پیشنهاداتی در زمینه افزایش تعاملات مجموعه تبلیغات اسلامی و انجمن کلیوی استان زنجان بصورت ادامه دار ارائه داد.
انتهای پیام/

پیام شما:

  
© 2022 - انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان

زنجان، آزادگان، انتهای خیابان فروردین
02433411203-5
English Website