logo

اخبار و رویدادها

از آخرین رویدادهای انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان مطلع شوید


متن اصلی

1401/1/24 - مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان در نشست با مادحین استان:

فرهنگ‌سازی راهکاری برای کاهش بیماران کلیوی است

 مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان گفت: فرهنگ‌سازی راهکاری برای کاهش بیماران کلیوی است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش روابط عمومی انجمن کلیوی استان زنجان، محمدرضا طهماسبی مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان در دهمین روز از ماه مبارک رمضان در جمع مادحین عضو شورای هیأت‌های مذهبی و روحانیون استان زنجان حضور یافت.
در این نشست که براساس هماهنگی قبلی و با حضور حجت‌الاسلام سعید احمدی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان در سالن اجلاس سازمان برگزار شده بود پس از سخنرانی حجت‌الاسلام طیب پور، محمدرضا طهماسبی مدیر انجمن کلیوی زنجان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه‌داران با برشمردن سلامتی انسان‌ها به عنوان بزرگترین نعمت الهی و آزمون بیماری برای قدردانی سلامتی و انسان‌های سالم برای شکرگذاری اظهار کرد: دیالیز رنجورترین و پرهزینه‌ترین بیماری در جهان است.
مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان با اشاره به اینکه با افزایش بیماری‌های زمینه‌ای دیابت و فشارخون و کم شدن آمار بیماران پیوندی به عنوان تنها درمان اساسی درسال‌های اخیر با افزایش تعداد بیماران دیالیزی هستیم، گفت: با توجه به افزایش بیماری‌های زمینه‌ای در سنین پایین هزینه‌های درمانی برای این قشر افزایش بی‌رویه یافته است.
طهماسبی گفت: برای کاهش بیماری کلیوی در بین مردم تنها راهکار، فرهنگ‌سازی و تبلیغات برای پیشگیری و جذب مشارکت ویژه خیرین برای زمینه‌سازی پیوند کلیه بیماران واجد شرایط به ویژه افراد جوانتر برای برگشت به زندگی است.
مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان با اشاره به اعتماد مردمی به مادحین و مبّلغان دینی بیان کرد: درد اجتماعی بیماران دیالیزی دردآورتر از بیماری بوده و ماه مبارک رمضان و گشایش مجدد مراسمات مذهبی با کم شدن محدویت بیماری کرونا و با در نظر گرفتن جنبه انسانی و حیاتی امر مادحین و واعظان نسبت به آگاه‌سازی مردمی در راستای حفظ سلامتی و مشارکت آگاهانه در زمینه کمک به نیازهای درمانی و اجتماعی به ویژه پیوند کلیه این همنوعان درددمند، نیازمند و آبرومند اقدام کنند. 
وی از حاضران در جلسه دعوت کرد برای آشنایی هر چه بیشتر با مجموعه درمانی و حمایتی انجمن و بخش دیالیز با حضور در محل این مؤوسسه از بخش‌های مختلف آن بازدید کنند.
حجت‌الاسلام احمدی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان در ادامه ضمن اعلام همکاری تبلیغاتی از طریق مبلغان به طور گسترده و فراگیر استانی شهری و روستایی تاکیدات و توصیه لازم را در زمینه خواسته‌های فرهنگی تبلیغاتی انجمن کلیوی در تمام مناسبت‌های سال خواستار شد.
انتهای پیام/

پیام شما:

  
© 2022 - انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان

زنجان، آزادگان، انتهای خیابان فروردین
02433411203-5
English Website