logo

اخبار و رویدادها

از آخرین رویدادهای انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان مطلع شوید


متن اصلی

1401/2/12 - در جلسه هم‌اندیشی مطرح شد

شهرداری در زمینه آموزش و پیشگیری با انجمن کلیوی زنجان همکاری می‌کند

انجمن کلیوی زنجان،در راستای فرهنگ سازی، آموزش و پیشگیری با شهردار همکاری می‌کند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش روابط عمومی انجمن کلیوی زنجان، محمدرضا طهماسبی مدیر انجمن بیماران کلیوی صبح امروز به همراه هیأت همراه در دیدار با علیرضا فیروزفر، شهردار زنجان ضمن تبریک ایام مبارک ماه رمضان و انتصاب وی به عنوان شهردار زنجان اظهار کرد: اهمیت اطلاع رسانی و فرهنگ‌سازی در راستای پیشگیری از بیماری کلیوی و بیماری های زمینه ای بیش از پیش احساس می شود و بخش آموزشی تحقیقاتی انجمن با هدف توسعه و حفظ سلامتی پایدار شهردار ظرفیت بالقوه ای دارد. 
طهماسبی بیان کرد: انجمن کلیوی استان زنجان در راستای افزایش آگاهی مردم، فرهنگ سازی و جذب خیرین نیاز به همکاری بیشتر با شهرداری‌های زنجان به ویژه مرکز استان دارد.
وی در ادامه ضمن معرفی خدمات انجمن گفت: کلینیک تخصصی انجمن کلیوی در زمینه های متخصص داخلی، آزمایشگاه، داروخانه، خدمات پرستاری و دندانپزشکی آماده ارائه خدمات با تعرفه خیریه به کارکنان شهرداری است.
علیرضا فیروزفر، شهردار زنجان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌های مسئولان انجمن خیریه بیماران کلیوی بیان کرد: بیماران کلیوی نیز جزئی از شهروندان زنجانی هستند و همکاری با این مرکز را علاوه بر وظیفه کاری، وظیفه انسان دوستانه نیز دانست.
فیروزفر در ادامه گفت: فعالیت های شهرداری به دلیل شرایط کرونایی در سال‌های اخیر کاهش پیدا کرد اما از ابتدای سال جاری فعالیت های خود را با تمام توان آغاز کرده اند.
وی گفت: در راستای آگاهی سازی و فرهنگ سازی مردم به ویژه در حوزه سلامت هرگونه فعالیت در حوزه فعالیت شهرداری قابل اجرا و مورد تایید است و آماده همکاری با انجمن کلیوی استان زنجان برای کاهش بیماران از طریق آموزش هستیم.
انتهای پیام/

پیام شما:

  
© 2022 - انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان

زنجان، آزادگان، انتهای خیابان فروردین
02433411203-5
English Website