logo

اخبار و رویدادها

از آخرین رویدادهای انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان مطلع شوید


متن اصلی

1401/2/20 - مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان:

انتخاب دو مدیر برای انستیتو ایران افتخاری برای زنجان است

مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان گفت: انتخاب دو مدیر از استان در شرایط سخت کرونایی برای انستیتو ایران افتخاری برای زنجان است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش روابط عمومی انجمن کلیوی استان زنجان، محمدرضا طهماسبی مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان به اتفاق مشاوران درمانی، اداری و اجرایی انجمن در مراسم تکریم دکتر علیرضا بیگلری و معارفه دکتر رحیم سروری به عنوان ریاست انستیتو پاستور ایران حضور یافت.
در نشست اختصاصی مدیران انجمن کلیوی استان زنجان با این مدیران، طهماسبی مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با اشاره به خدمات ماندگار دکتر بیگلری و سروری به عنوان دو شخصیت بزرگ علمی و ملی گفت: آثار ماندگار این دو چهره علمی استان در زیر ساخت‌های توسعه‌ای در زمان تصدی ریاست دوره‌های گذشته در دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان از افتخارات ماندگار این دو بزرگوار است.
مدیر انجمن کلیوی استان زنجان ادامه داد: انتخاب این دو شخصیت علمی دارای اعتبار بالای اجتماعی برای دو دوره مدیریتی در شرایط سخت کرونایی برای ریاست انستیتو پاستور ایران افتخاری برای مردم زنجان است.

گفتنی است، آیین تکریم و معارفه ریاست انستیتو پاستور ایران شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ در محل سالن آمفی تئاتر شهید مدرس برگزار شد، و در این مراسم ضمن تکریم از زحمات علیرضا بیگلری، رحیم سروری  معارفه شد که هر دو از شخصی‌های علمی استان زنجان بوده پیش از این ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان را بر عهده داشتند.

انتهای پیام/

پیام شما:

  
© 2023 - انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان

زنجان، آزادگان، انتهای خیابان فروردین
02433411203-5
English Website