logo

اخبار و رویدادها

از آخرین رویدادهای انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان مطلع شوید


متن اصلی

1401/2/22 - مدیر کل کمیته امداد امام (ره):

۴۴بیمار کلیوی زنجان زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند

مدیر کل کمیته امداد امام (ره) استان زنجان گفت: ۴۴بیمار کلیوی زنجان زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان، روح الله صالحی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان به اتفاق معاونان اجتمایی و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد به مناسبت هفته سلامت امروز از مجموعه خدمات درمانی و رفاهی انجمن کلیوی زنجان بازدید کردند.
روح الله صالحی در نشست با محمدرضا طهماسبی مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان و مشاوران انجمن با اشاره به پایبندی به تفاهم نامه قبلی بین کمیته امداد امام و انجمن کلیوی استان اظهار کرد: حمایت‌ها در راستای برخورداری از امکانات موجود کمیته امداد امام (ره) در زنجان و شهرستان‌های تابعه بیش از پیش خواهد بود.
مدیر کل کمیته امداد امام (ره) در ادامه بیان کرد: بر اساس آمارهای موجود در سال گذشته بیش از ۱۱ میلیارد و ۷۳۵ میلیون تومان کمک هزینه به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به ۱۷ هزار و ۹۸۷ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از محل اعتبارات و منابع این نهاد و هم افزایی آن با کمک های مردمی هزینه شده است.

وی خاطر نشان کرد: ۴۴ نفر از مددجویان بین انجمن کلیوی زنجان و کمیته امداد امام (ره) مشترک هستند که دارای بیماری کلیوی هستند.
محمدرضا طهماسبی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات و حمایت مدیرکل کمیته امداد امام (ره) بیان کرد: هم افزایی حمایت‌ها در حوزه معیشت و درمان امید به زندگی را در بیماران بالا برده و امید است با برطرف کردن مشکلات اشتغال، رفاه بیماران و خانواده آن‌ها را افزایش دهیم.
انتهای پیام/

پیام شما:

  
© 2022 - انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان

زنجان، آزادگان، انتهای خیابان فروردین
02433411203-5
English Website