logo

اخبار و رویدادها

از آخرین رویدادهای انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان مطلع شوید


متن اصلی

1400/2/28 -

میزبانی مسابقات قهرمانی دارت ورزش‌های بیماران خاص به زنجان رسید

دبیر هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضا استان زنجان گفت: سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور دارت به میزبانی این استان برگزار می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
رقیه کامران، در گفت و گو با خبرنگار انجمن خیریه کلیوی استان زنجان  افزود: این رقابت‌ها در رده سنی آزاد و در ۲ بخش مردان و زنان و از یکم تا سوم خرداد ماه امسال به مناسبت گرامیداشت آزادسازی خرمشهر (روز مقاومت، ایثار و پیروزی) و به صورت آنلاین انجام خواهد شد.

وی، اظهار داشت: این پیکارها با شرکت ورزشکاران گروه های ۶ گانه ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا "دیابتی، ام‌اس، تالاسمی، هموفیلی، همو دیالیزی و پیوند اعضا" برگزار می شود و در پایان به چهار نفر برتر (اول تا سوم مشترک) بانوان و مردان جوایز نقدی اعطا خواهد شد.

کامران افزود: هزینه داوری و جوایز نقدی بر عهده هیات ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضای استان زنجان خواهد بود.

وی با بیان اینه قریب پنج داور این مسابقات را که به علت شیوع ویروس کرونا و مقابله و پیشگیری از این بیماری منحوس به صورت مجازی انجام می شود، قضاوت خواهند کرد، تصریح کرد: نخستین و دومین دوره این مسابقات نیز از ۷ تا ۹ و ۱۹ تا ۲۱ اردیبهشت ماه به صورت آنلاین و به میزبانی مشهد و تهران برگزار شد.

دبیر هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضا استان زنجان گفت: زنجان با ۲۵ ورزشکار در این پیکارها شرکت خواهد کرد و یک دوره دیگر از این رقابت ها نیز با هماهنگی صورت گرفته با دبیر فدراسیون در پاییز امسال به میزبانی استان زنجان برگزار خواهد شد.

کامران، تصریح کرد: در این شرایط کرونایی، برگزاری مسابقات ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا به صوت آنلاین می تواند سطح انگیزه و روحیه ورزشکاران تحت پوشش را ارتقا بخشد که این نیز بسیار خوب و ارزشمند است.


خبرنگار : زهرا نوری 

پیام شما:

  
© 2021 - انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان

زنجان، آزادگان، انتهای خیابان فروردین
02433411203-5
English Website